"Авіас" - мережа АЗС

"Авіас" - мережа АЗС

Найбільша мережа АЗС в Україні

Авіас – головний бренд в мережі АЗС групи «Приват». За офіційною інформацією, до загальної «партнерської мережі» входить півтори тисячі АЗС.

Зараз, за інформацією аналітичної системи Ю-контроль, основна фірма мережі, ТОВ «ВТФ Авіас» знаходиться в стані припинення, податковий борг на ній становить 276 мільйонів гривень.

При цьому, загальна кількість податкового боргу на усіх юридичних особах, що менеджували АЗС усіх брендів від групи «Приват» і зараз перебувають в стані ліквідації, перевищує мільярд гривень.

За інформацією галузевих видань, мережею АЗС керують декілька десятків фірм, задля уникнення від податків та звинувачень від АМКУ у домінуючому статусі.

Розслідування АМКУ антиконкурентних дій «приватівською» мережею було заблоковано рішенням Окружного адміністративного суду. Також, НАБУ порушувало провадження щодо виведення через мережу АЗС коштів ПАТ «Укрнафта» .

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

 «Авіас» входить до групи «Приват», власниками якої є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський. Є основними споживачами бензинів з «Укртатнафти»