Нікопольський завод феросплавів

Нікопольський завод феросплавів

Провідний виробник феросплавів. Робочий колектив заводу використовується Коломойським для пресингу на опонуючі йому структури

Виробляє марганцеві сплави (сілікомарганець та феромарганець), легуючі добавки. Є одним зі світових виробників феросплавів за обсягами продукції та потужністю.  

Голова правління – Куцін Володимир Семенович.

Через низку кіпрських фірм завод належить Ігорю Коломойському.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

НЗФ виступає одним з платників боргів по кредитах на рефінансування, які отримував Приватбанк за часів Коломойського та Боголюбова, за укладеними мировими угодами.

Робітники Нікопольського заводу феросплавів є ядром протестувальників, які зараз використовуються Коломойським для пресингу на опонуючі йому Приватбанк та Нацбанк.  Так, у Дніпрі вони намагались викупити паркувальний майданчик для сталої «бази» для мітингів перед головним офісом Приватбанку. В Києві вони почали протести під Нацбанком та намагались прорватись в його будівлю, вимагаючи звільнення керівництва НБУ.  Втім, на другому тижні протестів НБУ оголосив, що в спецівках з логотипами НЗФ є значна части проплаченої масовки, яка не має відношення до робочого колективу.