ТОВ "ГАДЖИБЕЙ"

ТОВ "ГАДЖИБЕЙ"

ТОВ «ГАДЖИБЕЙ»

ТОВ «ГАДЖИБЕЙ» знаходиться місті Одеса, засновано 30 березня 2007 року.

Діяльність парков культури та відпочинку, а також тематичних парків. Інші види діяльності з організації відпочинку та розваг. Торгівля фруктами та овочами у спеціалізованих магазинах.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Бенефіціарами значаться Сачков Олександр Володимирович, ТОВ «Ділвест», а також Потішман Дмитро Йосифович — партнер Ігоря Коломойського.

19 серпня 2019 У справі № 916/1058/18 Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Селіваненка В.П. (головуючий), Булгакової І.В. і Пількова К.М. розглянув матеріали касаційної скарги ТОВ "Гаджибей" та заяву НБУ про зловживання ТОВ "Гаджибей" процесуальними правами на ухвалу Південно-Західного апеляційного господарського суду від 28.02.2019 за позовом НБУ України до ТОВ "Гаджибей" про звернення стягнення на предмет іпотеки, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача — публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Приватбанк".

Суд ухвалив рішення відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ТОВ «Гаджибей» на ухвалу Південно-Західного апеляційного господарського суду від 28.02.2019 зі справи N 916/1058/18.

Заяву НБУ про визнання дій зловживанням процесуальними правами, залишення касаційної скарги без розгляду та стягнення штрафу відхилити(Ліга: Закон).