ТРК "1+1"

ТРК "1+1"

Провідний телевізійний канал, головний медійний актив Ігоря Коломойського.

Протягом останніх років рейтинг телеканалу коливався в межах 9-10 відсотків, стабільно займаючи друге місце та подекуди вибираючись на перше. Другий за покриттям канал в Україні. Ключова юридична особа — ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія «1+1». Має вертикально інтегровану структуру та повний цикл медіа-продакшену й маркетингу.

Під час президентської кампанії надавав активну підтримку Володимиру Зеленському. Власне, саме з новорічного ефіру й почалась передвиборча кампанія Зеленського, який офіційно оголосив про свої наміри балотуватись на посаду. На каналі протягом багатьох років виходила продукція ПАТ «Студія «Квартал-95» Володимира Зеленського, з ним самим, як фронтменом.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Кінцевими бенефіціарами ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія «1+1», за даними каналу, є Ігор Коломойський та Ігор Суркіс, брат Григорія.

Вже колишнім працівником каналу є Олександр Дубінський, головний публічний лобіст інтересів Ігоря Коломойського. Також на каналі працювала Ольга Василевська-Смаглюк, яка просувала вигідні «Укртатнафті» акцизи на пальне.

1plus1-prop-struct.jpg