Вавриш Андрій

Вавриш Андрій Валентинович

Бізнесмен, засновник і CEO компанії SAGA Development

У 2007—2012 роках Вавриш був штатним помічником народного депутата 6-го скликання, «регіонала» Миколи Романюка.

У 2010 Вавриш працював у КМДА — заступником голови департаменту містобудування й архітектури, який в той період очолював Сергій Целовальник, і, паралельно, начальником Служби містобудівного кадастру.

14 серпня 2015-го він звільнився з посади «за власним бажанням» — написати заяву його попросив міський голова Віталій Кличко.

У 2016 році Андрій Вавриш очолив компанію Riverside Development (нині — SAGA Development), яка почала житлове будівництво на Рибальському півострові в Києві. Відтоді ця та інші його компанії запустили ще кілька будівництв.

20 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський показав ЗМІ проект свого нового офісу в «Українському домі». Цей проект презентували керівник архітектурного бюро 33BY Architecture Іван Юнаков та засновник девелоперської компанії SAGA Development Андрій Вавриш.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

На парламентських виборах відповідав за результати в столиці. За даними джерел, є довіреною особою Коломойського «по Києву». Має тісні стосунки з головою Офісу Президента Андрієм Богданом. Так, Богдан відвідав річницю весілля Вавриша, а разом вони були на весіллі «тіньового юриста» Довбенка в Сен-Тропе.