Майберг Арон

Майберг Арон Сергійович

Український бізнесмен, голова наглядової ради і співвласник авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». Почесний Консул України в м. Хайфа.

З 1982 року працював майстром, начальником виробничо-диспетчерського відділу, головним інженером об'єднання «Чернівці автотехобслуговування».

З 1990 року громадянин Ізраїлю.

В Ізраїлі зайнявся турбізнесом.

На початку 1990-х років прямих рейсів з СРСР не було: сполучення здійснювалося через Бухарест, Будапешт і Варшаву. Прямі рейси з Москви стали користуватися попитом. Тоді Арон Майберг звернувся до Леоніда Погребняка (тоді гендиректора Українського об'єднання цивільної авіації) з ідеєю про відкриття комерційних рейсів. Перший рейс Київ — Тель-Авів був здійснений 24 серпня 1992 року на літаку «Авіаліній України» Ту-154.

У 1994 році Майберга взяли на посаду гендиректора авіакомпанії «Аеросвіт», де він пропрацював 15 років, а також був одним з її акціонерів. З 2008 по 2009 рік очолював Наглядову ради компанії.

Під кінець 2009 року бізнесмен продав свої акції в компанії «Аеросвіт», а через 2 роки очолив наглядову раду в авіакомпанії МАУ.

Почесний Консул України в м. Хайфа.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Діловий партнер Iгора Коломойського по компанії МАУ.