Максим Березін

Максим Березін Юрійович

Народний депутат з «групи Коломойського»

Народився 9 травня 1984 року у Вінниці.

З 2001 по 2004 рік навчався в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету за спеціальністю «пілот вертольоту».

Потім до 2010 року був на посаді слідчого ДАІ МВС. Потім працювавв Кременчуцькому міському відділенні Міжнародного товариства прав людини.

З 2014 по 2015 рік проходив службу в Збройних силах України на сході України в зоні АТО. Після служби зайняв посаду заступника з міжнародних відносин уВсеукраїнській спілці учасників АТО бойових дій та миротворчих місій.

З 2016 року до обрання до Верховної ради працював директором КП «Муніципальна варта» Кременчуцької міської ради. Під час роботи в КП отримав ступінь магістра.

Був обраний на позачергових парламентських виборах до Верховної Ради від партії «Слуга народу» за 151-м виборчим округом.

В парламенті працює в комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Ще в листопаді 2019-го року Березін потрапив до умовного кластеру «групи Коломойського», яку виокремили аналітики громадського руху «Чесно» за результатами голосувань по низці стратегічних питань

Чітка належність до «групи Коломойського» була визначена навесні 2020-го року під час двох голосувань за «антиколомойський закон» — законопроект 2571-д. Під час голосування у першому читанні 31 березня Березін утримався, під час другого читання 13 травня — не голосував