Арахамія Давид

Арахамія Давид Георгійович

Український політик, підприємець, громадський діяч та волонтер. Секретар Національної інвестиційної ради. Співзасновник міжнародної IT-компанії Template Monster.

У березні 2014 Давид Арахамія разом зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпіровку десантників 79-ї бригади. З цього почалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка допомагає українським військовим в зоні АТО.

У серпні 2014 був призначений радником голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань волонтерської діяльності, у вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівель, а в жовтні — радником міністра оборони і головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

У листопаді 2014 став співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту» — групи волонтерів, які почали працювати в Міноборони.

У 2016 році стартував новий проект Давида Арахамія — веб-платформа Weblium.

9 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

На парламентських виборах 2019 обраний народним депутатом від партії «Слуга народу», №4 у списку. 29 серпня 2019 року обраний головою фракції «Слуга народу» у Верховній Раді IX скликання. Член комітету національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради України.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Під час формування фракції оголосив, що не поважає Коломойського, після чого отримав порцію критики від Дубінського, який намагався ослабити його позиції перед обранням на посаду голови фракції.

Втім, за інформацією з низки джерел, Арахамія лобіює входження Коломойського до грального бізнесу в країні.