Дубілет Дмитро

Дубілет Дмитро Олександрович

Міністр кабінету Міністрів

2005—2010 рр. — засновник і керівник Fine Web.

З липня по серпень 2010 року — керівник проектів у Infosys.

З вересня по листопад 2010 року — керівник проектів у MasterCard (Варшава).

2012—2016 рік — IT-директор «ПриватБанку».

Пізніше став одним із засновників Monobank. Також обіймав посаду радника в. о. голови СБУ Івана Баканова.

З 2015 року Дмитро займався розвитком порталу iGov, який повинен боротися з корупцією і підвищувати ефективність роботи чиновників. З липня 2017-го система дозволяла замовити біометричний паспорт в 10 областях і місті Києві. У 2016 році Дубілет разом з іншими співзасновниками — своїм батьком Олександром Дубілетом, Олегом Горохівським, Михайлом Рогальським та іншими заснував FinTech Band — проект, який надає IT-послуги українським банкам.

У 2017 році запустив Monobank — перший в Україні банк без відділень, усі послуги проводяться за допомогою мобільних додатків, працює за ліцензією Universal Bank, який входить до групи ТАС Сергія Тігіпка.

16 липня 2019 року Дмитро Дубілет став радником в.о. глави СБУ Івана Баканова.

29 серпня 2019 року Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів, Дмитро Дубілет призначений міністром Кабінету міністрів.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Працював в «ПриватБанку» за часів, коли банк належав Коломойському, на одній з керівних посад, одночасно з тим, як його батько Олександр Дубілет посідав посаду голови правління. Відтак, Дубілет або особисто, або через батька мав бути обізнаним в становищі банку та шкоді, якої йому тоді завдавали акціонери.