Фріс Ігор

Фріс Ігор Павлович

Народний депутат, нотаріус, готельєр

Народився 29 вересня 1973 року в Івано-Франківську.

У 1998 році закінчив Прикарпатський університет імені В. Стефаника за спеціальністю правознавство. Потім протягом 20 років працював приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу.

За цей час інвестував в готельний бізнес, його родина є власниками трьох готелів на Івано-Франківщіні — «Крепдешин» і "ZimaSnow Ski&Spa" на курорті «Буковель» та «Під Темплем» в Івано-Франківську. За інформацією ЗМІ, Фріс є давнім другом керуючого партнера Буковелю – Олександра Шевченка. Також Ігор Фріс був помічником Шевченка протягом його депутатської каденції в 2014-2019 роках.

В 2019 році на позачергових виборах до Верховної Ради він був обраний депутатом по 84 виборчому округу в Івано-Франківській області. В парламенті працює в Комітеті з питань правової політики, очолює підкомітет з питань діяльності органів юстиції, органів виконання покарань та пробації.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Пов'язаний тривалими відносинами та  сімейним бізнесом з Олександром Шевченком – партнером Коломойського по рекреаційному бізнесу Буковеля. Має доступ до інсайдерської інформації – розповідав, як Ігор Коломойський зі своїм оточенням святкував новий рік в «Буковелі».

Під час голосування по «антиколомойському закону» 2571-д у першому читанні був відсутній, під час другого читання голосував проти.