Коваленко Костянтин

Коваленко Костянтин Вікторович

Суддя Баришівського районного суду Київської області

Посідає посаду приблизно з 2004-го року, з 2008-го – безстроково.

Притягався до дисциплінарної відповідальності наприкінці нульових років за порушення законодавства при розгляді корпоративного конфлікту, отримав догану.

 

 

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Відомий ухвалою, яка забороняла першій заступниці Голови Нацбанку Катерині Рожковій здійснювати свої обов’язки. Справа була сфабрикована, як цивільний позов від одного місцевого мешканця Баришівки до іншого, де вони сперечались щодо правдивості тверджень про Рожкову в невеликому  блозі. Пізніше ухвала була скасована в апеляційній інстанції. Ігор Коломойський в свою чергу заявив, що вітає рішення Баришівського суду щодо заборони першій заступниці голови Національного банку Катерині Рожковій брати участь у засіданнях правління і виконувати свої обов’язки. Олігарх додав, що вітав би таке рішення будь-якого суду – «допоки Карфаген не буде зруйнований».

Також Коваленко протиправно призначив судову експертизу у кримінальній справі щодо розкрадання ТОВ «Котлас» коштів «Укрнафти» (актив Ігоря Коломойського), знову прикриваючись фіктивним цивільним позовом місцевих мешканців.

15 січня 2020 року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя постановила відкрити дисциплінарну справу щодо ухвали Костянтина Коваленка за скаргою Нацбанку.