Пільков Костянтин

Пільков Костянтин Миколайович

Суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Народився 8 грудня 1983 у місті Києві.

Освіта вища. У 2004 році отримав диплом бакалавра у Київському національному торговельно-економічному університеті. В 2005 отримав ступінь магістра правознавства у тому ж університеті.

З липня по жовтень 2003 року працював спеціалістом у Державній компанії «Укрекокомресурси» КМ України.

З жовтня 2003 по червень 2004 – був начальником відділу претензійної і договірної роботи державного підприємства Міністерства промислової політики України, Київська обл.

З червня 2004 по лютий 2006 року працював старшим юристом у ЮФ «Європейский Альянс», м.Київ.

З липня 2004 по грудень 2009  Пільков Костянтин Миколайович займає посаду м.н.п. у Центрі космічного права Інституту держави і права НАН України, в місті Києві.

З лютого 2006 по червень 2010 — юрист, старший юрист, асоційований партнер у ЮФ «Лавринович і Партнери» в місті Києві.

З серпня 2010 по жовтень 2017 був партнером-керівником практик міжнародної торгівлі й арбітражу, митного і податкового права ЮФ «Кай і Ленард» (Cai & Lenard Law firm) у місті Києві.

З вересня 2016 працює доцентом кафедри міжнародного приватного, комерційного і цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету.

18 лютого 2016 року Пільков Костянтин Миколайович захистив дисертацію на тему «Доказування у міжнародному комерційному арбітражі». І здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

З листопада 2017 суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

 

Пільков Костянтин Миколайович виступає автором більш ніж 50 наукових та практичних публікацій, зокрема монографії «Теорія і практика доказування у міжнародному комерційному арбітражі» та науково-практичного посібника «Доказательства и доказывание в международном коммерческом арбитраже».

 

В декларації судді не значаться члени родини або об’єкти нерухомості. У судді Пількова задекларований автомобіль Honda Civic 4D (2007).

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Приймав рішення на користь підприємств пов’язаних з Ігорем Коломойським у таких справах:

 

1) 8 травня 2019 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Селіваненка В.П. (головуючий), Булгакової І.В. і Пількова К.М., за участю помічника судді Лазарєвої О.С. (за дорученням головуючого судді), у постанові по справі №  910/9971/17 не задовольнивши скаргу Антимонопольного Комітету України на рішення судів про штраф нафтяним компаніям Ігоря Коломойського: «Укртатнафта» і «НПК Галичина». Загальну суму змови на нафтових аукціонах оцінюють на загальну суму 1,3 мільярди гривень (Корреспондент).

 

2) 19 серпня 2019 У справі № 916/1058/18 Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Селіваненка В.П. (головуючий), Булгакової І.В. і Пількова К.М. розглянув матеріали касаційної скарги ТОВ "Гаджибей" та заяву НБУ про зловживання ТОВ "Гаджибей" процесуальними правами на ухвалу Південно-Західного апеляційного господарського суду від 28.02.2019 за позовом НБУ України до ТОВ "Гаджибей" про звернення стягнення на предмет іпотеки, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача — публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Приватбанк".

Суд ухвалив рішення відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ТОВ «Гаджибей» на ухвалу Південно-Західного апеляційного господарського суду від 28.02.2019 зі справи N 916/1058/18.

Заяву НБУ про визнання дій зловживанням процесуальними правами, залишення касаційної скарги без розгляду та стягнення штрафу відхилити(Ліга: Закон).