Роллінз Марк

Роллінз Марк

Британський підприємець. Голова Правління «Укрнафти».

Почав кар'єру в компанії Shell в Нідерландах, обіймав ряд комерційних посад, на яких займався розвитком бізнесу у великих геологорозвідувальних і видобувних проектах «Сахалін-2» і декількох підприємствах на Північному Каспії.

У 1996 році переїхав до Великої Британії, де став працював в нафтогазовій компанії Clyde Petroleum.

У 1997 році Роллінз перейшов до ARCO, провідної американської інтегрованої нафтової компанії для того, щоб побудувати новий підрозділ розвитку бізнесу. Він обіймав посади головного виконавчого директора та члена ради директорів компанії з операцій приватної розвідки і видобутку в Південній Америці. Став одним із засновників компанії Avante Petroleum.

У 2008 році Роллінз розпочав трудову діяльність в енергетичній компанії BG Group як старший віце-президент з розвитку, відповідав за регіон Європи та Центральної Азії.

У вересні 2009 року Марк Роллінз став старшим віце-президентом компанії BG Group по країнах Центральної Азії і очолив підрозділ компанії в Казахстані — BG Kazakhstan, де працював у головному офісі BG Group у регіоні, розташованому в Астані.

22 липня 2015 року обраний новим очільником компанії «Укрнафта». На зібранні акціонерів за відповідне рішення проголосували 99,97 % акціонерів, один голос був проти і один утримався.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Довірений топ-менеджер в компанії, фактично підконтрольній Коломойському. Сам Коломойський підтримав його призначення.