Єгорова (Літвіна) Наталія

Єгорова (Літвіна) Наталія Миколаївна

Суддя Шостого Апеляційного Адміністративного Суду.

Згідно з інформацією розміщеною на сайті Шостого Апеляційного Адміністративного Суду.

Народилася 21 грудня 1975 року в селищі міського типу Тростянець, Вінницької області.

У 1997 завершила Київський університет ім. Тараса Шевченка.

Суддівська кар’єра: З 2004 по 2008 рік працювала суддею Солом’янському районному суді м.Києва;

З 12.01.2009 — до 12.03.2019 працювала суддею у Київському апеляційному адміністративному суді,

З 12.03.2019 Літвіна Наталія Миколаївна судя у Шостому Апеляційному Адміністративному Суді.

 

Зв’язки та майно, згідно з іформації взятої на Чесносуд.

Літвін Олександр Євгенович, син.

Оніщук Ольга Миколаївна (сестра) – з 2007 року по працює нотаріусом у Київському міському нотаріальному окрузі.

Оніщук Максим Іванович (чоловік сестри) – з 2010 року обіймає посаду судді Апеляційного суду2.м.Києва

Майно: У декларації зазначені автомобілі AUDI Q 5 (2012 року випуску) та MERCEDES-BENZ S 600 (1993 року випуску). Серед нерухомості зазначено, що в володінні є 58.8 кв.м (50% квартири у користуванні у сина загальною площею 117.6 кв.м).

 

Інформація про доброчесність з Чесносуд:

1) Згідно з інформацією, що була викладена у пояснювальній записці до проекту однієї з Постанов Верховної Ради України, а саме “Про особливості відповідальності суддів причетних до масових фальсифікацій виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року”, суддя Літвіна Наталія Миколаївна була у складі суддівської колегії, яка задовольнила апеляційну скаргу, що надійшла від представника Партії Регіонів України та визнала неправомірними дії зі сторони дільничної виборчої комісії щодо недопущення офіційного спостерігача від Партії Регіонів у приміщення для голосування. Це відбулось у 2012 році, на виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №94.

2) Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Літвіна Наталія Миколаївна перебувала у складі суддівської колегії, яка ухвалила залишити без задоволення апеляційну скаргу на постанову зроблену Окружним адміністративним судом міста Києва, якою було узаконено рішення Кабінету Міністрів України про виключення історичної будівлі Гостинного двору у місті Києві зі списку пам’ятників архітектури. Також було відмовлено в ініціюванні включення будівлі Гостинного двору до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

3) Відповідно до інформації у реєстру судових рішень, суддя Літвіна Наталія Миколаївна була у складі суддівської колегії, що залишила без змін відповідну постанову Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання висновку Центральної атестаційної комісії Національної поліції України протиправним, щодо невідповідності Григорія Мамки посаді заступника начальника головного слідчого управління МВС України та звільнення його з посади через його невідповідність до службових вимог, а також про поновлення його на вказаній посаді. Григорій Мамка виступає головним критиком системи поліцейської атестації, також Мамка був публічно звинуваченим колишньою керівницею Національної поліції Хатією Деканоідзе у нечесній роботі в поліції та вчиненням тиску на бізнес (було зазначено у розслідуванні “Схеми”).

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Приймала рішення на користь підприємств пов’язаних з Ігорем Коломойським у таких справах:

 

1) 16 травня 2018 року у справі №640/20024/18 суддя Літвіна ухвалила залишити справу без руху.

До цього Верховний Суд у справі між Державіаслужбою і Кабінетом міністрів, визнав незаконним авіазбір з кожного пасажира, що вилітає з українських аеропортів, у розмірі двох доларів. Максимальну вигоду з цього рішення отримає авіакомпанія Ігоря Коломойського. Економія для МАУ і втрати для держбюджету складе 475 мільйонів гривень (РБК).

2) 21 квітня 2019 року у справі між МАУ та Фіскальною службою № 640/20024/18, суддя Літвіна ухвалила відміну вимоги Фіскальної служби до МАУ. Сума податків та зборів, які повинна була заплатити компанія Ігоря Коломойського складає майже 60 мільйонів гривень (Фінбаланс, Кореспондент).