Куриленко Оксана

Куриленко Оксана Михайлівна

Суддя Київського районного суду Одеси

Працює в Київському райсуді Одеси з 2008-го року.

Була визнана такою, що відповідає займаній посаді, в червні 2019-го року.

Втім, Громадська рада доброчесності винесла протилежний висновок, визнавши Оксану Куриленко не відповідною посаді. Так, в 2013-му році Куриленко винесла рішення на користь свого керівника – голови райсуду Сергія Чванкіна, щодо визнання за ним права власності на квартиру. Рішення було винесене за чотири дні, Куриленко не стала брати самовідвід.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Винесла завідомо неправосудне рішення у справі Ігоря Коломойського проти юридичних радників Приватбанку й Нацбанку. У справі 520/97/18 Куриленко ухвалила на забезпечення позову заборонити НБУ користуватися послугами своїх юридичних радників та радникам – виконувати умови договорів з Приватбанком.

Цитата з ухвали, винесеної Куриленко :

 «…Заборонити ПАТ КБ ПРИВАТБАНК , Міністерству фінансів України, консультантам, юридичним радникам чи іншим особам, які надають послуги ПАТ КБ ПРИВАТБАНК та/або Національному банку України та/або Міністерству фінансів України, зокрема та не обмежуючись AlixPartners Services UK LLP (Великобританія), Kroll Associates U.K. LLP (Великобританія), Hogan Lovells International LLP (Великобританія), їх дочірнім підприємствам та/або представництвам та/або філіям, Товариству з обмеженою відповідальністю Астерс , Товариству з обмеженою відповідальністю Астерс Консалт , виконувати умови, вимоги та будь-які інші положення будь-яких договорів, угод, контрактів, довіреностей та будь-яких інших правочинів…»