Дунда Олег

Дунда Олег Андрійович

Нардеп з «групи Коломойського», один з учасників «поправочного спаму»

Народився 6 березня 1980 року у Дніпрі.

2001-2007 роки — послідовно займав посади економіста, старшого економіста, керівника управління, керівника департаменту АКБ «ПриватБанк» в містрі Дніпро.
2007-2008 роки. — керівник проектів ТОВ «С.Ю. Десіжн», м. Дніпро.
Одночасно з цим розпочав будівельний бізнес у Києві, очолював дві компанії — ТОВ «B.I.D.» і ТОВ «А.В.С.».

В 2015-му році балотувався до Київської міської ради від партії Відродження

Входив до ради директорів девелоперської компанії Independence, пов’язаної з групою Приват. Був близький до голови КМДА Олександра Попова, який керував столицею за часів Віктора Януковича.

Пройшов до Верховної ради від партії «Слуга народу» на позачергових парламентських виборах у 2019 році по виборчому округу № 91, до якого входять Фастів, Макарівський, Фастівський та інші райони. В парламенті входить до Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очолює підкомітет з питань будівництва та проектування

 

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Належність Дунди до «групи Коломойського» була чітко визначена під час розгляду в Верховній Раді «антиколомойського закону» — 2571-д. Під час першого голосування 31 березня він не голосував.

Потім Олег Дунда став одним з нардепів, які влаштували «поправочний спам» до законопроекту, та подав до другого читання 1656 правок. Свої дії він обґрунтував тим, що законопроект вигідний Порошенку та людям, які керували банківської сферою за його часів.

Під час другого читання 13 травня нардеп також не голосував.