Дубінін Олександр

Дубінін Олександр Іванович

Політик

1991—1999 рр. — ВАТ «ДКХЗ» (м. Дніпродзержинськ), заступник начальника відділу збуту товарів народного споживання, начальник відділу матеріально-технічного постачання і збуту.

1999—2001 рр. — ВАТ «Запорізький завод феросплавів» (м. Запоріжжя), заступник голови правління з комерційно-фінансової частини, заступник директора заводу з комерційно-фінансової частини.

2001 р. — УПІК «Металургія» (м. Дніпродзержинськ), начальник відділу постачання.

2001—2004 рр. — ВАТ «Запорізький завод феросплавів» (м. Запоріжжя), заступник директора з комерції, заступник голови правління, комерційний директор.

2004—2009 рр. — Стаханівський завод феросплавів (м. Стаханов, Луганська область), заступник голови правління з реконструкції та розвитку виробництва, голова правління.

Вересень 2009 р.—вересень 2014 р. — ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» (м. Дніпродзержинськ), голова правління.

На позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року висувався кандидатом від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» по округу №30. Обраний народним депутатом.

З 27.11.2014 по 07.04.2015 входив до фракції БПП. В подальшому позафракційний. Голова підкомітету з питань промислової та інвестиційної політики Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

Член Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Член політради партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП».

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

З початку нульових посідає керівні посади на підприємствах групи «Приват», що належать до Ігора Коломойського, — «ЗФЗ», «СФЗ», «Дніпроазоті». Також є одним з лобістів в скандальній справі проти лоукостера SkyUp, коли Баришівський районний суд протиправно припинив ліцензію авіакомпанії.