Арсірій Руслан

Арсірій Руслан Олександрович

Суддя Окружного адміністративного суду міста Київа

Займає посаду судді адмінсуду безстроково з 2007 року.

Є одним з найбагатших працівників цього суду – його особисті накопичення перевищують 11 мільйонів гривень. Також, в 2017-му році у нього знайшли незадекларований будинок.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Входив до суддівської колегії, яка виносила рішення у справі  № 826/20288/16 – ТОВ «ФК «Динамо» проти Нацбанку та Фонду гарантування вкладів. ФК «Динамо» оскаржував визнання себе, як пов’язаних з власниками осіб, чиї вклади підлягали bail-in — примусовій конвертації в статутний капітал Приватбанку перед його націоналізацією. В часи, коли Приватбанком володіли Iгор Коломойський та Генадій Боголюбов, київський клуб обслуговувався у Приватбанку. Ця справа вважається одним з наріжних каменів в оскарженні процесів, пов’язаних з націоналізацією банку.

Також Руслан Арсірій на цій же посаді був суддею-доповідачем у справі № 826/1198/18 – коли аудиторська фірма  «ПрайсвотерхаусКуперс (аудит)» оскаржувала своє виключення Нацбанком з реєстру аудиторів банків. Раніше, в 2017-му році, НБУ анулював свідоцтво фірми, як аудитора з банківської діяльності через те, що компанія не змогла встановити ризики в Приватбанку та виявити недостовірності в наданій їм інформації щодо розміру кредитного портфелю, регулятивного капіталу та інших критеріїв. Суддівська колегія на чолі з Арсірієм поновила статус «ПрайсвотерхаусКуперс (аудит)» як аудитора.