Северін Сергій

Северін Сергій Сергійович

Народний депутат з «групи Коломойського», близький до Святослава Олійника

Народився 20 червня 1980 року, закінчив Запорізький національний університет (спеціальність «Правознавство»).

В нульових роках працював помічником-консультантом народного депутата 5-го та 6-го скликань від Блоку Юлії Тимошенко Святослава Олійника.

Коли Олійник став заступником Ігоря Коломойського, як голови Дніпропетровської ОДА в 2014-му році, Северін був радником Коломойського та очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

В 2015-му був власником фірми, яка поставляла на бюджетні роботи плитку за завищеними цінами  

На час віборів займав посаду начальника управління економіки, бюджету та фінансів виконавчого апарату Дніпропетровської облради, безпартійний.

На позачергових парламентських виборах 2019-го року пройшов до парламенту від партії «Слуга народу» на 39-му виборчому округу, до якого входить південно-східна частина Дніпропетровської області.

В парламенті працює в бюджетному комітеті.

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Одпочатку ЗМІ відносили Северіна до умовної «групи Коломойського» через його тривалу роботи з Олійником, який має довгі сталі відносини з Коломойським.

Також Северін був одним з народних депутатів, які до другого читання Державного бюджету на 2020 рік пролобіювали виділення мільярд гривень на ремонт взлітно-посадкової змуги в дніпропетровському аеропорту, термінал якого було приватизовано фірмами Коломойського.

Протягом розгляду «антиколомойського закону» був відсутній під час і першого, і другого читання.