Палиця Захар

Палиця Захар Ігорович

Син Ігоря Палиці

Син народного депутата, колишнього голови Волинської облради Ігоря Палиці. Мешкає в Женеві, Швейцарія.

Народився в 1996 році. Постійно проживає в Женеві, відтак не вказується в декларації свого батька. Є довіреним власником корпоративних прав в низці активів групи «Приват».

avatar-img

Зв'язки з Коломойським

Захар Палиця є власником низки бізнесів, афільованих з групою «Приват». Так, його фірмиз, які займаються нерухомістю, зокрема, ПП «Санрайз готель», ТОВ «Промінь успіху» і ТОВ «Велс інсайд» зареєстровані за адресою одеського готелю  Palace Del Mar. Фірма-власник отелю, «Лесор Одеса» оформлена на кіпрського юриста Міхалакіса Ціцеккоса, який також є бенефіціаром ТРК "1+1" та курорту «Буковель».

Також на Захара Палицю оформлено долі в західноукраінських нафтопереробник комплексах групи «Приват»- «Нафтохімік Прикарпаття» і «НПК-Галичина». Серед власників «НПК-Галичина» бенефіціаром є й Дмитро Потішман — онучатий дядько Захара Палиці, на якого зареєстровано ТОВ «Гаджибей».

Разом з батьком Ігорем, та безпосередньо Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим Захар Палиця став кінцевим бенефіціаром в новостворених фірмах «Рокіт-М» і «Таргет-М», основним видом діяльності яких вказано виробництво зброї та боєприпасів.